Šipka nahoru
Logo EcoCRM
Logo messageinfo@EkoBIT.cz

O naší firmě

Jsme původně rodinný podnik s bohatou historií. V oblasti softwarového vývoje jsme aktivní již téměř tři dekády, což nám přineslo bohatý zásobník zkušeností.

Vize společnosti

onas obrázek 1

Svoboda díky technologiím

Věříme tomu, že úspěch jakékoli lidské činnosti vede především systematická práce a neustálé překonávání chaosu. Proto vytváříme technologie, které pomáhají firmám vytvářet jednoduchý řád vedoucí k větší efektivitě. Díky automatizaci jednoduchých procesů přinášíme lidem více svobody při jejich tvůrčí práci.

onas obrázek 2

Design v souvislostech

Informační technologie navrhujeme tak, aby dávaly smysl v kontextu jejich použití. Na prvním místě řešíme smysl navrhovaných funkcí, až potom to, jakým způsobem je navrhnout. Při tomto procesu se často dostáváme do slepých uliček. Ty však vnímáme jako nutnou součást cesty k dokonalému nástroji, který může rozhodovat o úspěchu či neúspěchu.

onas obrázek 3

Lepší vztahy k lidem

Naší hlavní snahou je přinést více spokojenosti do podnikání. Proto vytváříme jednoduché CRM a ERP systémy, které vedou ke zlepšení a vyjasnění vztahů a kompetencí mezi lidmi uvnitř firmy i ve vztahu k zákazníkovi. Vidíme přitom jasnou souvislost mezi zlepšenými vztahy a následnou pozitivní emocí lidí, kteří se podílejí na obchodu.

Vývoj informačních systémů CRM & ERP

Jednou z hlavních činností společnosti je vývoj informačních systémů, jako jsou ERP a CRM systémy. Svým portfoliem pokrývá firma rozsáhlou síť malých, středních a velkých firem v celé České republice. Firma disponuje více jak 200 spokojenými zákazníky. Hlavním cílem firmy je kvalita a poskytnutí očekávaných potřeb zákazníka pro dosažení stability a maximální spokojenosti.

Společnost byla založena již v roce 1992 a od té doby se její portfolio rozšířilo na tyto segmenty:

Vývoj informačních systémů

Vývoj informačních systémů

Návrh informačních systémů, projektování informačních systémů, architektura informačních systémů, vývoj CRM systémů, vývoj ERP systémů

Vývoj pokladních systémů

Vývoj pokladních systémů

Software pro pokladny (pokladní systém pro gastronomii, obchod). Pokladní software pro rozvoz jídel, software pro hotely a penziony, rezervační a provizní software.

Návrh informačních systémů

Návrh informačního systému zajistí možné přizpůsobení vašim potřebám a požadavkům. K tomu, abychom mohli návrh uskutečnit, je potřeba nejdříve detailně poznat vaši firmu a seznámit se s přesnými cíli a požadavky, které by informační systém tvořený na míru, měl umět. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Návrh informačních systémů

Projektování informačních systémů

Projektování informačních systémů je nejdůležitější částí při tvorbě a vývoji. Projekt určí na základě vašich požadavků a dle návrhu to, jak bude informační systém fungovat, jaké budou jeho možnosti, jestli dojde i k propojení na další systémy apod. Projektování informačních systémů používáme v případě, že klient potřebuje provést změny ve stávající verzi systému či má zájem si nechat udělat svůj vlastní informační systém.

Projektování informačních systémů

Architektura informačních systémů

Architektura informačního systému bývá součástí projektového řízení. Architektura informačního systému je segment, který definuje celkovou koncepci a řešení. Udává například, co bude systém obsahovat, jak bude rozdělena struktura, jak bude systém vypadat vizuálně (grafický návrh layoutu) apod. Výsledkem architektury je zajištění vzájemného porozumění investora, vývojáře a uživatele. Architektura informačního systému by měla odpovídat strategickému cíli firmy a požadavkům zadavatele, měla by být v souladu s datovou integrací softwaru a hardwaru, měla by být schopná pojmout a akceptovat možné změny. Důraz by měl být kladen také na pochopitelnost a jednoduchost pro uživatele, efektivitu a spolehlivost při zpracování dat a informací.

Architektura informačních systémů

Kontakty

Máte zájem o CRM a chcete posílit svůj byznys? Kontaktujte nás nyní a začněte využívat výhody našich CRM řešení. S naší odbornou pomocí a bohatými zkušenostmi v oblasti CRM můžeme vašemu byznysu pomoci dosáhnout větší efektivity, zvýšit prodeje a upevnit vztahy se zákazníky. Dejte nám vědět a společně budeme růst!

EkoBIT, spol. s r. o.

Peroutkova 531/81
158 00, Praha 5

IČO: 06694985
DIČ: CZ06694985
info@ekobit.cz

Ing. Petra Havelková

Ing. Petra Havelková

Jednatel

info@ekobit.cz
Petr Havelka

Petr Havelka

Jednatel

info@ekobit.cz