Podnikový systém pro malé a střední firmy

kontakt

Semináře, školení, kurzy a workshopy

Mějte svůj business pod kontrolou

Pravidelně organizujeme semináře a školení pro majitele firem i zaměstnance. Cílem je poskytnout rady a typy pro co nejlepší chod firmy. Díky informacím od ostatních účastníků akce se dozvíte, jak oni řeší problémy, rozdělují a kontrolují úkoly a dohlíží na chod firmy. Semináře jsou přínosem i pro celou řadu dalších pozic ve firmě. Podívejte se, co si o tom myslí ostatní.

obchodník

Obchodní zástupce

Jsem obchodník. Systém jsem se naučil za 3hodiny. Umím vytvořit obchodní případ a vše k němu. Mám přehled, CRM mě upozorňuje a od té doby jsem nezapomněl zavolat klientovi nebo naplánovat schůzku. Mám čas svoje obchody dotahovat do konce a vydělávám tak víc za méně času a bez zapomínání – díky CRM UNiQ!

asistentka

Asistentka

Pracuji jako asistentka pro obchodní oddělení a majitele firmy. Školení trvající 4 hodiny mi pomohlo ušetřit čas při upomínání nezaplacených faktur, při plánování schůzek, protože se nemusím ptát, rovnou v systému vidím, zda má obchodník a další lidi ve společnosti čas již využitý, nebo jej mohu zaplnit například schůzkou, nebo teambuildingem, workshopem či poradou. Již nemusím složitě obvolávat neplatiče. Systém je sám upozorňuje denně a klienti se ozívají s omluvou sami. Mnohem lépe se ve společnosti hlídají všechny toky peněz, tedy i výdaje, které chce mít majitel pod kontrolou.

ředitel

Majitel firmy

Jsem majitel střední firmy. Díky CRM mám přehled nad aktivitami firmy, skladem, fakturací i personální stránkou. Stačilo projít školením na 6hodin a firmu mám pod dohledem tak jako nikdy. Díky výkazům mohu podkládat správnými argumenty výkonnost lidí ve firmě, a díky tomu je spravedlivě odměnit. Navíc mi děkují, že i jim to ušetřilo mnoho času. Naše firma roste díky CRM UNiQ.

personalista

Personální specialista

Díky CRM mám všechny údaje o zaměstnancích vždy po ruce. Stejně tak jejich nadřízení (firemní i soukromé telefony například). Navíc vidím výkonnostní ukazatele, aktivity a vytíženost provozu společnosti na všech divizích. Také zda každý projekt má přesně ty potřebné lidi ke zpracování a zda všichni plní své úkoly.

Přihláška na seminář nebo workshop CRM a ERP

Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit na právě aktuální seminář. V případě potřeby si můžete aktuální seminář ještě jednou ověřit ZDE.

captcha

Opište prosím čísla uvedená v obrázku vedle. Je to ověření proti spamovacím robotům. Bez opsání se zpráva neodešle.

 

Archiv seminářů