Podnikový systém pro malé a střední firmy

kontakt

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

 

RIVER, spol. s r.o.

RIVER, spol. s r.o

CRM systém UniQ jsme do naší společnosti implementovali v květnu roku 2012. Primárním cílem byla evidence našich obchodních kontaktů, ale také sledování nových obchodních příležitostí, na základě kterých jsme chtěli dosáhnout lepších výsledků. Jakmile nám nasadili tento systém, začalo pro nás školení, ze kterého jsme měli tak trochu strach. Proškolení však proběhlo velmi hladce a nad naše očekávání. Systém jsme začali používat již od prvního dne po školení. V začátcích, zhruba jeden až dva měsíce se vyskytlo pár problémů a nedostatků, což je pro takový systém asi zcela normální, ale díky spolehlivé podpoře jsme všechno zvládli. Dnes už si bez UniQu nedokážeme představit naše podnikání.

Jiří Šiška - jednatel firmy

DAMA, spol. s r.o.

DAMA, spol. s r.o.

Už v začátku našeho podnikání jsme věděli, že potřebujeme schopný firemní program, který bude umět mnoho věcí a bude na něj spolehnutí. Takové programy však byly vždycky velmi drahé a my si ho nemohli dovolit. UniQ je za 290 Kč na měsíc, což je super cena a to nás nadchlo. Potřebovali jsme něco víc, než "jen" CRM. A to je právě ta velká výhoda UniQu. UniQ je totiž CRM a ERP v jednom. Je to program pro řízení vztahů se zákazníky propojený s informačním a ekonomickým systémem. Je sofistikovaný, i když ne úplně dokonalý. Ale vývoj jde velmi kupředu, všimli jsme si. Objevila se další řada modulů a rozšíření. Chválíme a moc fandíme.

Eva Holá - manažerka obchodu
 

VIP Callcentrum

VIP Callcentrum

UniQ má jednu speciální funkci, kterou nemá snad žádný jiný program tohoto typu. Jedná se o tzv. Systém CONTROL, což je integrovaný software pro vymáhání pohledávek. Tento program pomáhá eliminovat nezaplacené pohledávky, a to je to, co jsme hledali. Dále program používáme pro evidenci odběratelů a dodavatelů, pro správu objednávek, firemní komunikaci včetně zadávání a řešení obchodních případů a zadávání úkolů mezi jednotlivými zaměstnanci. Na jiný systém si rozhodně zvykat nechceme, tento nám maximálně vyhovuje.

Ing. Petra Spurná - manažerka

ENEROM s.r.o.

ENEROM s.r.o.

Pro nás byl vždy problém data o zákaznících aktualizovat v reálném čase a sdílet s odpovědnými pracovníky. Díky UNIQ máme všechno pod jednou střechou a pro všechny. Pro zákazníka to vypadá jako čarování. Kamkoli zavolá, s kýmkoli mluví, vždy dostane správnou odpověď a všichni se k němu chovají jako by ho znali jménem a nikdo další nebyl důležitější. Opravdu se nám to vyplácí.

Ing. Markéta Kropáčová - jednatelka
 

Bohemia West Group s.r.o.

Bohemia West Group s.r.o.

CRM jsme dlouhou dobu zvažovali. Rozhodnutí přišlo ve chvíli, kdy jsme potřebovali pro náš eshop mít aktualizované, centralizované a hlavně přehledné kontakty našich klientů. Narazili jsme na UniQ, který nám společnost AWIS nabídla na rok zcela zdarma. Nám ale stačil pouhý měsíc a věděli jsme, že UniQ je to, co hledáme. Rozumná cena, komplexní řešení a příjemný přístup obchodníků byl to, co nás přesvědčilo. Postupně jsme zjistili, co vše tento systém umí, a dnes využíváme mnohem více jeho skvělých funkcí. Zkrátka doporučujeme a hlavně držíme palce v dalším vývoji, který jak jsme si všimli, jde stále kupředu.

Luboš Votava - majitel eshopu

Autoservis Kulhavý

Autoservis Kulhavý

Na UniQ jsme narazili přes reklamní kampaň na Googlu a hned se nám zalíbil. Velmi jsme ocenili, že nám UniQ poskytla firma AWIS na jeden rok zdarma. Zavolali jsme si s majitelem a hned při první schůzce jsme si byli s kolegou jistý, že to zkusíme. A vyplatilo se. UniQ využíváme poslední dobu pro čím dál více věcí a začínáme se ujišťovat, že u něj zůstaneme.

Vladimír Kulhavý - majitel autoservisu
 

Portál AUTOiNDEX.cz

Portál AUTOiNDEX.cz

UniQ nám pomáhá s mnoha věcmi. Původně jsme si ho pořídili pouze pro správu kontaktů našich klientů. Při první prezentaci tohoto systému nám však bylo vysvětleno, co vše kromě správy kontaktů umí. Zjistili jsme, že je celkem všestranný. Nyní ho používáme jak ke komunikaci s klienty, k zadávání interních úkolů, tak ke kompletním fakturacím. Už chápeme, proč mu dali jméno UniQ.

Jaroslav Kohoutek - správce portálu

Portál GastroZoom.cz

Portál GastroZoom.cz

Náš portál o gastronomii je novým projektem (2014). Když jsme měli tuto myšlenku, rovnou jsme uvažovali nad nějakým systémem, který nám usnadní naší práci i práci s klienty. Dlouho jsme hledali něco rozumného, až mi nakonec kamarád doporučil, abych vyzkoušel tento systém, že ho nabízejí na jeden rok zdarma. Momentálně jsme v tomto režimu už několik měsíců a program se nám moc líbí a vyhovuje nám. Používáme ho zejména pro řízení našich obchodníků a správu kontaktů. Myslím ale, že postupně začneme využívat celé portfolio funkcí, které UniQ nabízí.

Petr Vopátek - manažer portálu
 

akceprodukce.cz

akceprodukce.cz

Díky systému UniQ máme všechny informace pohromadě a přístup k nim je odkudkoli po webu. Snadno můžeme rozdělit práva k informacím jednotlivým uživatelům tak, že každý může tam, kam potřebuje, a zároveň se nekompetentní člověk nedostane na informace, ke kterým přístup mít nemá. Moc šikovný software. Díky jeho používaní je vše jednodušší. Provoz tohoto softwaru je za velice příznivou cenu.

Michal Vyhnálek

Mountpetrol

Mountpetrol

S pomocí systému UniQ máme konečně kontrolu nad všemi poptávkami potenciálních klientů a hlavně nad tím, jak se s poptávkami dále pracuje a tím se vyvarujeme případným opomenutím na poptávku reagovat. Celkově nám tento Software zjednodušil spolupráci mezi jednotlivými zaměstnanci. Jako jejich nadřízený mám lepší kontrolu nad prací svých zaměstnanců a dokážu efektivněji využít jejich pracovní čas. Tento software mohu doporučit malé i velké firmě.

Helena Hilasová
 

NanoConcept

NanoConcept

Díky software UniQ se nám dařilo lépe skloubit práci našeho týmu. Celá spol. je nyní schopna komunikovat prostřednictvím interní komunikace v tomto systému. Obrovskou výhodou je jeho přístupnost odkudkoliv, kde je internetové připojení. Práce s tímto systémem je snadno pochopitelná a přehledná. Na jednom místě jsme schopni evidovat všechny projekty a zároveň kontrolovat jejich finanční náročnost a průběžné pracovní postupy.

Ing. David Hrazdil

TRIDO

TRIDO

Dlouho jsme hledali nějaké vhodné řešení pro usnadnění interní komunikace. Požadavky na tohoto „pomocníka“ byly ovšem náročnější. Chtěli jsme mít pohromadě záznamy o zakázkách, poptávky klientů, již rozpracované projekty s komentáři a plánem prací, kalendář, kde by bylo uvedeno, jak je který zaměstnanec pracovně vytížen, a mnoho dalších funkcí. Našli jsme. Výhercem našeho „výběrového řízení“ se stal software UniQ a jsme s ním velice spokojeni.

Miroslav Hasa
 

Motor BIKE magazín

Motor BIKE magazín

Systém UNIQ nám velice zjednodušil naši evidenci klientů a tím nám umožnil i osobitější přístup k jednotlivým klientům. Práce zaměstnanců je přehledně srhomážděna na jednom místě a to nám umožňuje spravedlivě odměňovat jejich práci. Program UniQ je opravdovým pomocníkem v komplexním slova smyslu. Od řízení vztahů se zákazníky, přes zadávání úkolů, sledování projektů, správě firemní databáze, až po další informační a ekonomické agendy.

Jana Kolací - uživatelka programu

Runews

Runews

Vždy jsem hledal přidanou hodnotu vztahu se zákazníky, nějaký bonus. Teď díky UNIQu můžu zapisovat všechny informace do karty zákazníka a ještě vyhledávat společné poptávky i nabídky. Opravdu jsem několik svých zákazníků spojil. A hned máme jiný vztah. Stojí za to si pomáhat.

Ing. Oleg Chalkin - zakladatel portálu
 

ProGastronomy

ProGastronomy

Pro mě bylo vždy nejdůležitější hlídat pravidelnou komunikaci se zákazníky. Prodejem vztah začíná a díky UNIQ mám kompletní přehled a historii všech aktivit, které se uskutečnili. Vystavit fakturu nebylo nikdy jednodušší.

Martin Kohout - majitel, odborný gastronomický poradce

KAMA Slovakia s.r.o.

KAMA Slovakia s.r.o.

UniQ je typickým príkladom toho, ako veľmi je prispôsobivý a je možné ho využiť pre rôzne druhy odvetí. Naša firma je typickým príkladom. Zaoberáme sa inžinierskou činností v stavebníctve. Robíme rôzne práce pre investorov, od koncepcií a štúdií, cez zariaďovaní rôznych birokratických záležitosti až po zabezpečovanie vyjadrenie, rozhodnutí a iných stavebných povolení. Naša práca je veľmi citlivá na prepojenie manažérov medzi sebou, a to je to, čo nám UniQ umožňuje. Riadime cez UniQ obchodné prípady a projekty, tvoríme a spravujeme databázou klientov a ďalšie mnoho vecí. Veľmi nám tiež vyhovuje, že program je ONLINE cez internet, a že sa všetky dáta synchronyzují.

Peter Kocian - projektový manažer
 • marketing marketing marketingPředprodejní – marketingová část

  S CRM UNiQ můžete stanovovat cíle, kontrolovat úspěšnost, analyzovat a plánovat budoucnost svého podnikání.

 • obchod obchod obchodProdejní – obchodní část

  S UNiQ získáte nejen efektivní plánovač – aktualizované, centralizované a sdílené informace pro každou zainteresovanou osobu.

 • servis servis servisServis – následná péče

  Víme, jak vytěžit maximální potenciál ze současných kontaktů, zákazníků, obchodních případů a projektů.

 • data data dataStatická data

  Vždy existují data, která se mění minimálně. Přesto je potřebujete evidovat, centralizovat a sdílet s každým kdo je potřebuje.

 • data data dataDynamická data

  Pro každý obchod je nejdůležitější aktualizace a sdílení v reálném čase. Dynamická data přibývají a mění se. Nové schůzky, nové nabídky a například dokumenty jsou součástí každého obchodního případu nebo projektu.

 • komunikace komunikace komunikaceKomunikace – kampaně

  Na začátku každého obchodu je kontakt. Mail, telefon, doporučení, pozvánka na prezentaci a podobně.

 • statistiky statistiky statistikyPřehledy – statistiky – analýzy

  Vyhodnocování kampaně (úspěšnost i zpětná vazba) prováděné sofistikovanými procedurami, jako součást CRM.

 • zisk zisk ziskZisk – snižování nákladů

   

 • management management managementManagement – kontrola

  Každý CRM systém je pouze podpůrným prostředkem, který usnadňuje a zefektivňuje fungování celého systému – zjednodušeně integrace a koordinace marketingu, prodeje a zákaznického servisu v jednotný a ucelený přístup k péči o každého konkrétního zákazníka.

 • moduly moduly modulyModuly

  CRM systém UNiQ nabízí modulové řešení podle přání a potřeb uživatele, a moduly s rozšířenými službami.